Zdrapka wielkopostna

2019-02-27

Kochani Parafianie i Sympatycy naszej bedenedyktyńskiej wspólnoty na Radziwiu !!!

Za tydzień rozpoczynamy Wielki Post. W tegorocznym przygotowaniu do Uroczystości Zmartwychwstania pomoże nam #zdrapkawielkopostna Cieszymy się, że tak wiele osób chce skorzystać z wielkopostnych praktyk jak modlitwa, post i jałmużna – wpisanych w zdrapkę wielkopostną.

Hasło tegorocznych ćwiczeń wielkopostnych brzmi: „Każdego dnia żyj w mocy Ducha Bożego”

Codziennie na naszej stronie będziemy pomagać zrealizować wielkopostne zadania wpisane w zdrapkę. Każde zadanie będzie komentowane przez vlogerów, dziennikarzy, rodziców, kapłanów, singli i małżonków.
Zaczynamy w Środę Popielcową.

Życzymy Ci najlepszego Wielkiego Postu!

UWAGA!!!!
Zdrapki można pobrać ze stolika z gazetami w kościele, prosimy o ofiarę do oznaczonej puszki, umożliwi ona zakup pomocy do realizacji poszczególnych zadań ze zdrapki.

Szczegóły będą omówione jutro podczas #CzasMocyiŁaski zapraszamy w każdą środę, rozpoczynamy Eucharystią o godz. 18:00!

#naszeradziwie #benedyktplock #zdraplkawielkopostna #czasmocyiłaskiplock